Contact

Formular de contact:


 

Date de contact:


Adresa: Comuna Filipestii de Tirg, sat FIlipestii de Tirg, nr. 758, judetul Prahova
Telefon: 0244 389 489
Fax: 0244 389 599

Adrese de e-mail:

Achizitii:
achizitii@primariafilipestiidetarg.ro

Agricol:
agricol@primariafilipestiidetarg.ro

Alimentare cu apa:
 alimentarecuapa@primariafilipestiidetarg.ro

Asistenta sociala:
asistentasociala@primariafilipestiidetarg.ro

Contabilitate:
contabilitate@primariafilipestiidetarg.ro

Evidenta persoanei:
evidentapersoanei@primariafilipestiidetarg.ro

Primar:
primar@primariafilipestiidetarg.ro

Secretar:
secretar@primariafilipestiidetarg.ro

Taxe si Impozite:
taxesiimpozite@primariafilipestiidetarg.ro

Urbanism:
urbanism@primariafilipestiidetarg.ro

Viceprimar:
viceprimar@primariafilipestiidetarg.ro