Contact

Coordonatele de contact ale U.A.T.Filipeștii de Târg

Persoana responsabilă cu difuzarea informațiilor de interes public

Iuliana OPREA  inspector în cadrul S.P.C.L.E.P. Filipeștii de Târg

 Informații de contact

Comuna Filipeștii de Târg

Str.Republicii, nr.233

telefon: 0244 389204

fax: 0244 389204

e-mail: primariafilipestiidetarg@yahoo.com

evidentapersoanei@primariafilipestiidetarg.ro

web: www.primariafilipestiidetarg.ro

Program de funcționare:

  • 08.00 – 16.00 – Luni – Miercuri
  • 08.00 – 18.00 – Joi
  • 08-00 – 14.00 – Vineri

Program de audiențe:

  • Primar: joi între orele 16.00-18.00

  • Viceprimar:  marți între orele 10.00-12.00

  • Secretar: miercuri între orele 10.00-12.00

Adrese de e-mail:

  • Achizitii:
    • achizitii@primariafilipestiidetarg.ro
  • Agricol:
    • agricol@primariafilipestiidetarg.ro
  • Alimentare cu apa:
    •  alimentarecuapa@primariafilipestiidetarg.ro
  • Asistenta sociala:
    • asistentasociala@primariafilipestiidetarg.ro
  • Contabilitate:
    • contabilitate@primariafilipestiidetarg.ro
  • Evidenta persoanei:
    • evidentapersoanei@primariafilipestiidetarg.ro
  • Primar:
    • primar@primariafilipestiidetarg.ro
  • Secretar:
    • secretar@primariafilipestiidetarg.ro
  • Taxe si Impozite:
    • taxesiimpozite@primariafilipestiidetarg.ro
  • Urbanism:
    • urbanism@primariafilipestiidetarg.ro
  • Viceprimar:
    • viceprimar@primariafilipestiidetarg.ro

TELEFOANE UTILE


 0244/389.206 – Primar
 0244/389.597 – Viceprimar
 0244/389.243 – Secretar
 0737/015.711 – Politia locala
 0244/389.298 – Scoala Filipestii de Tirg
 0244/383.196 – Scoala Marginenii de Jos
 0244/389.390 – Scoala Bratasanca
 0244/389.393 & 389.352 – Dispensar
 0244/389.097 – Posta